Katalog stron

Strony informatyczne

Kategoria Bazy firm

Poniżej przedstawiamy wszystkie kategorie oraz strony znajdujące się w kategorii Bazy firm.

 • Biznes w Rosji

  Rynki wschodnie to obiecujący rynek dla krajowych firm. Rosja , Ukraina albo Białoruś mogą stanowić szansę na rozkwit przedsiębiorstw produkcyjnych czy handlowych. Przedstawiany tu portal to miejsce wymiany doświadczeń dla biznesmenów zaciekawionych eksportem na Ukrainę albo importem z tego państwa. Dodatkowo na stronie znajdują się odpowiednie wiadomości o Rosji, Ukrainie i Białorusi. Firmy pragnące zwiększać biznes w tych krajach powinny wejść na prezentowaną tu witrynę internetową i poszukać tych materiałów. Portal nieustannie jest wzbogacany o nowe funkcje.

 • Sprzątanie biur Kielce

  PSP wykonuje usługi w obszarze zachowania porządku w budynkach i wokół ich. Wychodząc naprzeciw obecnemu zapotrzebowaniu właścicieli mieszkań i przedsiębiorców, są w naszej spółdzielni profesjonalne załogi, które pracują podzieleni w obszarze swoich obowiązków. Przy wykonywaniu czynności w dbaniu o tereny zielone, niezbędna jest wiedza o fachowa wiedza z zakresu pielęgnacji roślinności. Zajmujemy się też koszeniem trawy i zbieraniem liści, zajmujemy się również prześwietlaniem drzew i krzewów. Poza tym porządkujemy place, chodniki i parkingi. Na zlecenie klientów realizujemy usługi tj. sprzątanie biur, małych i dużych hal oraz domów i mieszkań. W swojej pracy używamy ekologicznych środków czystości. Firma sprzątająca to kompetentni ludzie, którzy wprowadzą porządek w każdym domu i biurze. Sumiennie wykonywana praca przekłada się na dalsze zlecenia, a klienci naszej firmy wystawiają nam pozytywne referencje. Zapraszamy do współpracy.

 • Porady prawne w Poznaniu

  Coraz częściej mówi się o tym, że na początku dwudziestego pierwszego wieku stabilna praca jest jednym z największych marzeń zwykłych ludzi. Niestety, nie da się nie zauważyć i tego, że systematycznie natrafiamy na coraz poważniejsze problemy z jej utrzymaniem. Poznańska kancelaria prawna coraz częściej jest odwiedzana przez osoby, którym grożą zwolnienia grupowe, jej klientów pomoc prawna interesuje przy tym i wówczas, gdy padają ofiarą mobbingu, mają problem z wyegzekwowaniem wypłaty albo odnoszą wrażenie, że w ich przypadku łamane są zasady BHP. Adekwatne porady prawne Poznań z zakresu prawa pracy nie mogą być udzielane przez każdego poznańskiego adwokata, profesjonalna kancelaria stara się jednak, aby w jej szeregach pojawił się przynajmniej jeden specjalista z tej dziedziny. Adwokat taki jest w stanie zaplanować z klientem przyszłe działania tak, aby przetrwał kryzys w miejscu pracy, gdy zaś sytuacja się zaostrza poznański prawnik może również reprezentować go przed sądem pracy.

  Kategorie:
  Biznes i Ekonomia » Adwokat
  Biznes i Ekonomia » Prawo
  Biznes i Ekonomia » Radca prawny
  Firmy wg branż » Usługi
  Biznes i Ekonomia » Bazy firm

  data: 22.08.2012 | adres: http://www.siciarz.pl/porady-prawne.html | słowa kluczowe: porady Poznan prawna porada prawna Poznań | czytaj więcej »

 • Strony:
dodawarka do katalogów | katalogowanie | dodawarka do katalogów | spis katalogów

Katalog Informatyczny